Dzieci w Kaczych Stawach

Animacje dla dzieci

Przygotowaliśmy multum atrakcji dla Twoich dzieci. Nasz autorski program animacji od lat cieszy się zadowoleniem naszych gości. Cały dzień wypełniony animacjami tak, aby żadne dziecko się nie nudziło.

Animacje
Zajęcia edukacyjne

Zajęcia edukacyjne

Część naszych animacji obfituje również w walory edukacyjne. Lepienie naczyń z gliny, warsztaty kulinarne, warsztaty plastyczno-techniczne oraz wszelakie zajęcia tematyczne.

Edukacja
kids03.jpg

Zajęcia sportowe

Dla dzieci chcących spędzić aktywnie czas przygotowaliśmy również zajęcia sportowe: turnieje sportowe, gry rekreacyjne czy nawet treningi piłkarskie.

Sport
Klub Myszki Miki

Klub dla dzieci

Codziennie od godziny do 11 do 18 (z wyjątkiem sobót) czynny jest nasz klubik dla dzieci. Zostaw swoje dziecko pod opieką naszych doświadczonych animatorów i odpocznij na naszym basenie!

Klub
kids04.jpg

Basen zewnętrzny

Dzieci nie chcą wychodzić z naszego basenu zewnętrznego. Ogromny basen o powierzchni 320m2 ze zjeżdżalniami dostarcza sporą dawkę emocji.

Dla mniejszych dzieci dostępny również brodzik.

Basen
Plac zabaw przy domku

6 placów zabaw

Na całym terenie Holiday Parku Kacze Stawy przygotowaliśmy 6 placów zabaw (w tym jeden na terenie hotelu).

Place
Basen wewnętrzny

Basen wewnętrzny

Dla gości pawilonu hotelowego przygotowaliśmy nowy basen wewnętrzny wraz z sauną.

Basen
Koza w zoo

Mini Zoo

Ogromną popularnością cieszy się nasze mini ZOO gdzie Twoje dziecko może zobaczyć króliki, kozy czy owce.

Zoo

Plastikowe sztućce i talerzyki w jadalni

Krzesełka do karmienia

ic_heater

Podgrzewacze do butelek

Wanienki

Łóżeczka dziecięce

Zatyczki bezpieczeństwa do kontaktów

Artboard 2

Nakładki na toaletę, podnóżki

Gry i książeczki do wypożyczenia w recepcji

Opinie naszych gości

Nie ma lepszego miejsca na wakacje nad morzem z dziećmi. Baza jest tak przygotowana, że nawet w deszczową pogodę jest tam co robić.

Waldemar, Google

Mnóstwo animacji dla dzieci. Trafiliśmy m.in. na teatrzyk kukiełkowy i pokaz magika.

Małgorzata, Google

Nasza córka szczęśliwa i wybawiona w basenach, klubie Myszki Miki i podczas innych zabaw organizowanych dla dzieci. Polecamy rodzinom z dziećmi.

Marta, Google

Świetne miejsce dla rodzin z dziećmi. Codziennie inne atrakcje, a oprócz tego jest basen z wielkimi zjeżdżalniami i klub Myszki Miki dla najmłodszych.

Nikladia, Google

Bardzo dobrze przygotowana baza noclegowa z mnóstwem atrakcji dla dzieci i nie tylko, animacje które nam oferowano dla dzieci bardzo dobrze i starannie zostały przygotowane. Atrakcje dla dorosłych też nie odbiegały profesjonalizmem od tych dla dzieci. Duże pokłony dla animatorów z Klubu Myszki Miki, bardzo fajnie przygotowane gry terenowe dla wszystkich kto miał chęć na bieganie po ośrodku.

Mateusz, Google

Na uwagę zasługuje proponowana oferta atrakcji dla wszystkich wczasowiczów. Małych i dużych. Program jest ustawiony na cały tydzień i każdy może znaleźć coś dla siebie. Konkursy, pokazy, zabawy od rana do wieczora.

, TripAdvisor

Zobacz więcej opinii naszych gości